Научи повеќе

Ningbo ЕТ Магнетни индустрија CO., LTD е основана во август 2016 година, таа им припаѓа на Ningbo Haishu ABLE Магнетни индустрија CO., LTD Ние сме компанија специјализирана за производство на високо квалитетни ретки земјата NdFeB магнети во Кина.

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !